Bezkonkurenčne najnižšie ceny na trhu
Pomôžeme Vám s financovaním
Kvalitná montáž a dostupné produkty

Fotovoltika pre mestá a obce aj s podporou EÚ

Udržateľná energia pre lepšiu budúcnosť

Vyplňte jednoduchý nezáväzný formulár a ozve sa Vám náš špecialista, ktorý si s Vami prejde vašu konkrétnu situáciu, príp. vypracuje cenovú ponuku na mieru.

Oblasti využitia fotovoltiky:

Ako sa rozhodnúť pri výbere?

Ako najlepšie riešenie pre obce považujeme napájanie verejného osvetlenia z fotovoltiky.

Riešenie: Spotreba verejného osvetlenia predstavuje až 80% nákladov na elektrickú energiu obce. Riešenie spočíva v nainštalovaní hybridného systému s veľkým batériovým úložiskom do budovy obecného úradu a z naakumulovanej energie v batériach napájať stávajúce verejné osvetlenie v obci.

Výhoda: Systém je hybridný, čiže v prípade zlého počasia počas dňa, keď sa nenaakujuluje dostatočná energia na svietenie počas celej noci, osvetlenie pobeží po vybití batérie ďalej zo siete.

*Bonusom je pokrytie celej spotreby obecného úradu a ďalšie prebytky v lete využiť na napájanie klimatizácie alebo ohrev teplej úžitkovej vody v pridružených objektoch. Návratnosť systému je iba 3-4 roky.

Hybridný systém na mieru s rýchou návratnosťou

Zabezpečíme pre Vás:

Obhliadka a poradenstvo - Energetický audit a pomoc pri výbere vhodného systému na základe profilov spotreby - Administratíva spojená s legalizáciou FVE u vášho distribútora elektriny - Doprava systému - Odborná montáž vrátane úpravy meracieho rozvádzača odberného miesta - Uvedenie do prevádzky - Test funkčnosti - Revízia

Podporné služby

 • Konzultácia a cenová ponuka zadarmo

  Začnite svoju cestu k obnoviteľnej energii s nami - ponúkame bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku, aby ste mali jasnú predstavu o investícii bez akýchkoľvek počiatočných nákladov.

 • Poskytujeme projekt a administratívu

  Poskytujeme kompletné projektové riešenia a administratívu, od návrhu systému až po konečné povolenia, uľahčujúc vám prechod na solárnu energiu hladko a bez zbytočných komplikácií.

 • Poskytujeme vybavenie dotácie

  S našou pomocou získate prístup k vybavovaniu dotácií, čím vám uľahčíme financovanie vašej solárnej investície a zabezpečíme, aby ste mohli využiť všetky dostupné finančné príležitosti.

Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár

Poradíme Vám a vypracujeme ponuku na mieru+ pridáme darček navyše!

Ozveme sa Vám čo najskôr!

Intuitívne monitorovanie a riadenie vašej solárnej energie

Všetky zariadenia z portfólia ANTIK solartech sú komptatibilné s ekosystémom smart domácnosti prostredníctvom aplikácie ANTIK Smarthome. Táto integrácia vám umožňuje nielen monitorovať a riadiť váš solárny systém, ale aj plynule spájať a automatizovať rôzne smart zariadenia v domácnosti.

 • Optimalizácia výkonu solárneho systému v súlade s energetickými potrebami domácnosti
 • Riadenie domácnosti prostredníctvom automatizácií
 • Detailná analýza dát a správa
 • Prepojenie so smart zariadeniami