Bezkonkurenčne najnižšie ceny na trhu
Pomôžeme Vám s vybavením dotácie
Fotovoltika + 6 mesiacov TV od ANTIKU zadarmo

Maximálne úspory s minimálnou investíciou

Efektívne využitie solárnej energie pre nezávislú prevádzku s nízkymi nákladmi

Vyplňte jednoduchý nezáväzný formulár a ozve sa Vám náš špecialista, ktorý si s Vami prejde vašu konkrétnu situáciu, príp. vypracuje cenovú ponuku na mieru.

Oblasti využitia fotovoltiky:

Bazénové tepelné čerpadlá
Filtrácia bazénov
Napájanie spotrebičov v záhradnej chate

Ako sa rozhodnúť pri výbere?

Pre tieto inštalácie odporúčame malé jednofázové ostrovné systémy, kedy menší počet fotovoltických panelov nabíja malú batériu, z ktorej menič vyrába sieťové napätie.

Dôvod: Systém nevyžaduje veľké výkony, spravidla do 5kW a preto stačí menšia kapacita batérie a jednofázový výstup, vďaka čomu je počiatočná investícia veľmi prijateľná. Výhodou off-grid riešenia je možnosť fungovať na elektrickú energiu aj na miestach kde nie je dostupná distribučná sieť.

Podporné služby

 • Konzultácia a cenová ponuka zadarmo

  Začnite svoju cestu k obnoviteľnej energii s nami - ponúkame bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku, aby ste mali jasnú predstavu o investícii bez akýchkoľvek počiatočných nákladov.

 • Poskytujeme projekt a administratívu

  Poskytujeme kompletné projektové riešenia a administratívu, od návrhu systému až po konečné povolenia, uľahčujúc vám prechod na solárnu energiu hladko a bez zbytočných komplikácií.

 • Poskytujeme vybavenie dotácie

  S našou pomocou získate prístup k vybavovaniu dotácií, čím vám uľahčíme financovanie vašej solárnej investície a zabezpečíme, aby ste mohli využiť všetky dostupné finančné príležitosti.

Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár

Poradíme Vám a vypracujeme ponuku na mieru+ pridáme darček navyše!

Ozveme sa Vám čo najskôr!

Intuitívne monitorovanie a riadenie vašej solárnej energie

Všetky zariadenia z portfólia ANTIK solartech sú komptatibilné s ekosystémom smart domácnosti prostredníctvom aplikácie ANTIK Smarthome. Táto integrácia vám umožňuje nielen monitorovať a riadiť váš solárny systém, ale aj plynule spájať a automatizovať rôzne smart zariadenia v domácnosti.

 • Optimalizácia výkonu solárneho systému v súlade s energetickými potrebami domácnosti
 • Riadenie domácnosti prostredníctvom automatizácií
 • Detailná analýza dát a správa
 • Prepojenie so smart zariadeniami