Hľadáme nového člena do nášho tímu ANTIK SolarTech!

Administratívno-obchodný manažér pre oddelenie Solárnych technológií

Hľadáme nového člena do nášho tímu, ktorý bude zodpovedný za administráciu úkonov spojených s výstavbou fotovoltických elektrární. Skúsenosti získane v danom obore budú pre vás obrovským prínosom pre ďalšiu kariéru a možný rast.

Staňte sa našim predajcom

A rozšírte svoje obchodné možnosti:

- Rozširovanie produktového portfólia: Ponúknite svojim zákazníkom inovatívne produkty, ktoré pridajú hodnotu k vašej existujúcej ponuke.

- Prístup k moderným technológiám: Získajte prístup k najmodernejším solárnym technológiám a produktom na trhu.

- Marketingová a obchodná podpora: Poskytujeme marketingové materiály, školenia a obchodnú podporu, aby ste mohli úspešne prezentovať a predávať naše produkty.

- Flexibilné obchodné modely: Pracujeme s rôznymi modelmi partnerstva, aby sme vyhoveli vašim konkrétnym potrebám a cieľom.

Staňte sa našim partnerom na montáž

A buďte súčasťou rastúceho odvetvia:

- Technické školenia a certifikácie: Ponúkame školenia a certifikácie, ktoré vám umožnia stať sa expertmi v oblasti inštalácie solárnych systémov.

- Podpora pri inštalácii: Získate prístup k technickej podpore a sprievodným materiálom, ktoré vám pomôžu pri realizácii projektov.

- Stabilný príjem z projektov: S rastúcim dopytom po solárnej energii prichádzajú pravidelné a rozmanité inštalačné projekty.

- Príležitosť na rozvoj kariéry: Práca v oblasti solárnych inštalácií ponúka dlhodobý kariérny rast a rozvoj v dynamickom odvetví.

Chce sa stať našim partnerom? Kontaktujte nás!

predaj@antiksolar.sk
+421 55 30 76527
Čárskeho 10, 04001, Košice

O našej spoločnosti

ANTIK Telecom s.r.o., divízia fotovoltických riešení sa sústredí na vývoj technológií v oblasti obnoviteľnej energie so špecializáciou na solárnu energiu.

Naším hlavným cieľom je zlepšiť životy majiteľov domácností a firiem minimalizovaním ich účtov za energiu, čerpaním čistej a bohatej energie z obnoviteľných zdrojov a poskytnutím prvotriednej zákazníckej skúsenosti prostredníctvom spoľahlivého procesu predaja a rýchlej a spoľahlivej inštalácie.